MOBİL PLATFORMLAR

 

MobileMatriks Mobile

Matriks Mobile, iPhone , iPad,  Android ve BlackBerry cihazlarında kullanılmak üzere geliştirilmiş bir finansal veri ve haber izleme programıdır.

Matriks Mobile uygulaması ile gerçek zamanlı olarak Borsa İstanbul verilerini, serbest piyasa döviz fiyatlarını, güncel finansal haberleri, yurt dışı döviz spot ve Parite fiyatlarını, Eurobond verilerini, KISACA TÜM FİNANSAL PİYASALARI izlemek mümkündür.  Üstelik uygulamadan piyasaları takip ederken Alternatif Menkul'deki hesabınıza ulaşabilir, Borsa İstanbul işlemlerinizi telefonunuzdan gerçekleştirebilirsiniz. 

  

  • Hangi ihtiyaca cevap verir?
  • Finans piyasalarına, finansal verilere ve haberlere, her yerden anında erişim...
  • Portföy yöneticisinin kesintisiz portföy takibi ve portföy işlemleri...
  • Hisse senedi, döviz, faiz, vadeli işlem piyasaları, yurt dışı Parite bilgileri, altın, gümüş, platin gibi değerli madenler ile petrol ve petrokimya ürünleri fiyatlarının takip edilmesi...
  • Her ortamda portföy izleme ve işlem yapma...

 

Alternatif -yatırm1

Matriks Mobile; Android, Iphone ve Ipad uygulamalarını telefonunuza yükledikten sonra, kurumlar menüsünden 'Alternatif Menkul' seçerek yandaki ekrana ulaşabilirsiniz. Bu ekrandan 'Anlık Portföyüm' sekmesini tıklayarak, müşteri giriş bölümüne ulaşabilirsiniz.

 

 

  

Müşteri Girişi2Matriks Mobile uygulamasına Müşteri girişi yapabilmek için Alternatif Menkul hesabınız olması gerekmektedir. Alternatif Menkul Müşteri Numarası, Şifre ve Parola ile giriş yapabilirsiniz.

-Şifrenizi yada parolanızı unuttuysanız,

Bize 444 00 54 numaralı Çağrı Merkezi'mizden ulaşabilirsiniz.

 

Imkb3

 Müşteri girişi yaptıktan sonra karşınıza çıkacak ana sayfada Hisse, VIOP ve Varant işlemleriniz gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca izlemek istediğiniz enstrümanları veya piyasaları seçip kendize özel bir sayfa oluşturabilirsiniz. 

 

 

 

h

Finans piyasalarına ilişkin tüm haberleri bu menü altında görüntüleyebilir, haberin üzerine tıklandığında haberin detayına ulaşabilirsiniz.   

 

 

 

 

Piyasalar5

Piyasa Özeti menü detaylarına müşteri girişi yapmadan da ulaşabilirsiniz. Borsa İstanbul A.Ş. , Serbest Piyasa, Pariteler, Dünya Borsa Endeksleri, Tahvil, Eurobond, TCMB Kurları vs. verilerine , piyasalar menüsünden ulaşabilirsiniz.